tim

 

Miło nam poinformować Państwa, że będziemy na Targach Świąteczych w Katowicach, organizowanych przez Galeria Szyb Wilsona.

Targ Świąteczny to zakupy w wyjątkowej atmosferze świątecznego grzańca i lokalnych produktów. Odwiedzając targi będziecie mogli zakupić prezenty dla najbliższych - między innymi łakocie zamknięte w słoikach i butelkach, ręcznie wykonaną biżuterię, modę od polskich projektantów, akcesoria dla dzieci, książki, a także kosmetyki!

  

Będziemy tam i my, Bieszczadzkie Smaki. Możecie składać w naszym sklepie internetowym zamówienia, wybierając w koszyku odbiór osobisty w Katowicach, żeby mieć pewność, że niczego Wam nie zabraknie.

To dobry czas, żeby zaopatrzyć się w prezenty dla tych, których kochacie. Wyglądajcie nas, tymczasem my idziemy pakować paczki. Do zobaczenia!

BIESZCZADZKIE smaki

Mieszkamy w Bieszczadach w malowniczej miejscowości Smolnik w gminie Komańcza. W naszym gospodarstwie pieczemy trzy rodzaje chleba na zakwasie - "Śpiewany", "Biały" i "Żytni". Na czystych łąkach bieszczadzkich zbieramy świeże rośliny, dary tej ziemi, które są surowcem do świeżych soków wyciskanych na zimno, syropów, miodków, dżemików i powideł.

Przeczytaj pełną historie

BIESZCZADZKI NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o produktach, promocjach i wydarzeniach.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Bogdan Ablewski Smolnik 9,
38-543 Komańcza, woj. podkarpackie

Otwarte codzeinnie od 8:00 do 18:00

+48 504 756 366

bieszczadzkiesmaki@gmail.com

@bieszczadzkie.smaki