Sklepik i kawiarnia po remoncie

L1005040-min

Z wielką przyjemnością zapraszamy wszystkich miłośników naszych produktów na uroczyste otwarcie naszego nowego sklepu firmowego z kawiarnią!

Otwarcie sklepu to dla nas ogromne wydarzenie, ponieważ będziemy mogli zaprezentować nasze produkty w jeszcze lepszej formie oraz umożliwić Wam degustację naszej kawy i herbaty w przyjemnej atmosferze naszej kawiarenki.

Cieszymy się ogromnie, że nasz sklepik firmowy i kawiarnia przeszły gruntowny remont! Teraz wyglądają jeszcze piękniej i przyjemniej, a w nich królują niezwykłe smaki naszych ręcznie robionych przetworów, konfitur i syropów. Zapraszamy Was serdecznie do naszej kawiarni, gdzie w przyjaznej atmosferze możecie delektować się świeżo paloną kawą, herbatą i pysznymi ciastami. Przygotowaliśmy dla Was również regały samoobsługowe na nasze produkty, które teraz będą jeszcze bliżej Was. To Wy, nasi Goście, jesteście dla nas najważniejsi, dlatego zawsze staramy się sprostać Waszym oczekiwaniom i zapewnić Wam wyjątkowe doświadczenia smakowe. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepiku firmowego i kawiarni po remoncie oraz do zasmakowania naszych wyjątkowych przetworów!

Zapraszamy od wtorku do soboty w godzinach 9:00-16:00. Przypominamy adres: Smolnik 9, gm. Komańcza. Dokładne wskazówki dojazdu znajdziesz pod tym linkiem: klik