Wyzwanie w pieczeniu chleba! 2021

wyzwanie-chlebowe-blog2-min

Modne to słowo ostatnio, takie „wyzwanie”. Chyba lubimy się wzajemnie „wyzywać”, oczywiście nie w podstawowym znaczeniu tego słowa ;). Mam wrażenie, że powiedzenie „w grupie raźniej” właśnie w takich sytuacjach ma największe odwzorowanie. Lubimy wzajemną

motywacje, łatwiej podejmować nowe zadania, wyrabiać nowe nawyki kiedy mamy kompana.

 

CO TO ZA WYZWANIE?

Dodatkowo teraz, kiedy świat nauczył się spotykać przez monitor, spędzać czas razem, lecz osobno, dużo łatwiej zaprosić Was do Warsztatowej Chyży na pieczenie chleba. Co prawda, nasza kuchnia przed sezonem przejdzie ogromną metamorfozę, ale znajdziemy sobie kawałek miejsca, aby spotkać się z Wami w każdą sobotę o 8 rano.
Podczas wyzwania, oprócz przekazywania Wam wiedzy i doświadczenia zdobytego przez kilkanaście lat, postaramy się zaszczepić w Was chęć zdrowego odżywiania oraz pochylić się nad kwestią produkcji mniejszej ilości odpadów plastikowych. Sobotnie spotkania prowadzone będą przez Wiesię i Bodzia na żywo, on-line. Będą niezbyt długie, za to bardzo treściwe.

 

CO TO ZA WYZWANIE?

Aby wziąć udział w wyzwaniu, oprócz obowiązkowej obecności na naszej grupie, gdyż to tam będziemy się z Wami spotykać, będziecie potrzebować zakwas, mąki oraz nasiona. Przygotowaliśmy wszystkie te produkty do zakupienia w naszym sklepie, tak aby maksymalnie ułatwić Wam sprawę.

 

WSZYSTKIE SKŁADNIKI
KUPISZ W NASZYM SKLEPIE

 

Oczywiście, produkty te możecie również zorganizować we własnym zakresie, użyć swojego zakwasu lub innej mąki. Co tydzień upieczemy jeden z trzech naszych
chlebów – do wyboru: biały, żytni oraz śpiewany.

Po kilku spotkaniach, jak nabierzecie wprawy, wprowadzimy Was w tajniki własnych domowych wyrobów!

Chodźcie na grupę!