Bieszczadzkie prezenty

W ofercie przedstawiamy kilka propozycji w różnych widełkach cenowych. Paczki zostały dokładnie opisane w dalszej części oferty. Wśród przedstawionych znajdą Państwo oryginalną drewnianą skrzynię pełną skarbów z bieszczadzkich łąk, lasów i sadów. Przygotowaliśmy także mniejsze paczki upominkowe. Dodatkowo znajdziecie Państwo pięknie wyglądającą beczułkę, w której dojrzewają nasze nalewki oraz voucher kwotowy do wykorzystania w naszym sklepie.

01. Bieszczadzka paczka

Bieszczadzka paczka to przegląd ulubionych produktów naszych klientów, zapakowana w elegancką drewnianą skrzynkę. Skomponowana z dbałością o najmniejszy szczegół z powodzeniem wprowadzi Państwa w świat Bieszczadzkich Smaków.

Zawartość zestawu:

Nalewka Sosnówka 0,35 l
Nalewka Tarninówka0,35 l
Bieszczadzka sól ziołowa
z bluszczykiem kurdybankiem
Herbata ziołowa zimowa
Miodek z mniszka z pałeczką
Konfitura z mirabelką i gruszką
Ręcznie robiona świeca zapachowa w słoiczku

Cena: 440 zł

02. Zestaw kobiecy

Zestaw stworzony z myślą o kobietach. Herbata wspomaga pracę kobiecego organizmu, kule do kąpieli wraz ze świecą pomogą osiągnąć spokój ducha i wyciszyć umysł.

Zawartość zestawu:

Nalewka Tarninówka0,5l
Naturalne, ręcznie robione Kule do kąpieli
Bieszczadzka herbatka dla kobiet
Ręcznie robiona świeca zapachowa w słoiczku

Cena: 244 zł

03. Zestaw degustacyjny

Gratka dla wszystkich, którzy chcą skosztować naszych produktów. Oprócz 8 małych słoiczków degustacyjnych w zestawie pojawia się także nasz bestseller czyli Sosnówka nalewka na młodych pędach sosny – to las zamknięty w butelce!

Zawartość zestawu:

Nalewka Sosnówka 0,5l
Słoiczki degustacyjne zawierające:
Wegańską pastę kanapkową z cieciorki
Pesto z czosnku niedźwiedziego
Wegańską jaglaną pastę kanapkową
Wegańską pastę orzechową
Ser paneer z chilii
Wegańską pastę makowo-sezamową
Konfiturę malinową
Wegańską pastę słonecznikową
Książeczkę z przepisami na pesto z czosnku niedźwiedziego

Cena: 440 zł

04.Zestaw upominkowy

Naturalny, wegański podarunek na każdą okazję. Nasze ekologiczne produkty z Bieszczad zapakowane w elegancki kartonik z przezroczystym wieczkiem to gotowy do wręczenia prezent dla bliskiej osoby. Wewnątrz znajdziesz skarby natury, które zamknęliśmy w szklanych słoiczkach.

Zawartość zestawu:

Długo gotowana konfitura korzenna lub jagodowa
Bieszczadzka sól ziołowa z czosnkiem niedźwiedzim
Herbata ziołowa
Miodek z mniszka z pałeczką
Wegańska pasta kanapkowa jaglano-warzywna
Bieszczadzki piernik

Cena: 99zł

05. Mały zestaw upominkowy

Kosz prezentowy to świetny pomysł na upominek. Wewnątrz pudełka znajdziesz konfiturę, miodek z mniszka, autorską herbatkę ziołową, pierniki oraz ziołową sól z czosnkiem niedźwiedzim. Jest to ciekawa alternatywa dla popularnych kwiatów czy wina. W zestawie znajdziesz namiastkę Bieszczad, którą możesz podarować bliskiej osobie. To doskonały pomysł na niedrogi i piękny upominek pod choinkę i nie tylko.

Zawartość zestawu:

Długo gotowana konfitura korzenna lub jagodowa 
Bieszczadzka sól ziołowa z czosnkiem niedźwiedzim
Herbata ziołowa
Miodek z mniszka
Bieszczadzki piernik

Cena: 84 zł

06. Zestaw z dębniakiem tarninowym

Dębniak Tarninowy to nasz popisowy destylat z tarniny długo leżakujący w dębowej beczce. Alkohol dojrzał, przeszedł aromatem i kolorem dębu dając jedyny w swoim rodzaju, głęboki smak. Do butelki alkoholu dołączone są dwa kieliszki specjalnie zaprojektowane do degustacji owocowych destylatów. Poprzez ich kształt, aromat zostaje idealnie rozprowadzony, dając pijącemu pełną gamę niezwykłego smaku.

Zawartość zestawu:

Dębniak Tarninowy 0,5l
2 kryształowe kieliszki do destylatów owocowych

Cena: 320zł

07. Zestaw z dzięgielówką

Zestaw niezwykły, gdyż to nie tylko alkohol i szklanki. To prawie gotowy przepis na przepyszny koktail, którym można uraczyć kogoś bliskiego. Wystarczy kilka podstawowych składników, nasz alkohol z arcydzięgla i autorski tonic, aby przenieść się do krainy Bieszczadzkich Smaków.

Zawartość zestawu:

Nalewka Dzięgielówka 0,5 l
Autorski Tonic
2 szklanki

Cena: 320 zł

08. Beczułka z dębniakiem tarninowym

Beczułki dębowe to sposób na dodanie naszemu Destylatowi z tarniny niezwykłego aromatu i koloru. W małych, dwulitrowych beczkach, okres leżakowania jest krótszy i wynosi 8 miesięcy. Po tym czasie, otrzymujemy dojrzały i głęboki w smaku alkohol. Baryłki zamawiane są w polskiej firmie, wykonującej drewniane produkty z polskich dębów. Zapraszamy do spróbowania naszego flagowego T52 w innej odsłonie.

Pojemność – 2 litry
Sezonowana w beczcie – 8 miesięcy
Beczka dębowa
Rocznik 2022

Cena: 1194zł

09. Beczułka z szyszką mocną

Szyszka mocna, czyli nalewka na młodych pędach sosny, to jeden z ulubionych smaków naszych gości. Leżakowana 8 miesięcy w dębowej, dwulitrowej beczułce, otrzymuje unikatowy aromat. Połączenie dębowej klepki z głęboką sosną zapewnia zupełnie nową odsłonę tej nalewki. Baryłki zamawiane są w polskiej firmie, wykonującej drewniane produkty z polskich dębów. Warto skosztować tego połączenia smaków!

Pojemność – 2 litry
Sezonowana w beczcie – 8 miesięcy
Beczka dębowa
Rocznik 2022

Cena: 1064 zł

10. Voucher

Voucher do wykorzystania w sklepie bieszczadzkiesmaki.pl lub stacjonarnie w Bieszczadach, ważny okrągły rok, pozwoli samodzielnie wybrać ulubione produkty. Pięknie wydrukowany na ekologicznym papierze, w kopercie, może okazać się rozwiązaniem idealnym, jeśli obawiacie się Państwo nietrafionych prezentów.

Do wykorzystania w sklepie online lub stacjonarnie.
Ważny przez rok od dnia zakupu.
Voucher nie obejmuje kosztów dostawy

Cena: 200 zł