“Daleko od miasta” w Smolniku

daleko od miasta

W zeszłym roku odwiedziła nas Natalia Sosin z programem Daleko od miasta, w którym odwiedza byłych mieszczuchów, którzy postanowili wyprowadzić się na wieś. Program doczekał się już 9 sezonów, a jego popularność ciągle rośnie. W czasach, gdy cisza i spokój są luksusem, program pokazuje jak wygląda nowe życie bohaterów zdała od zgiełku, korków i ciągłego pośpiechu.

Ekipa odwiedziła nas w czerwcu, kiedy zieleń wybuchła w Bieszczadach, wreszcie zrobiło się ciepło, łąki obsiane były kwiatami dzikiego bzu. Spędzili u nas trzy dni, podczas których pokazaliśmy Wam jak wygląda nasze życie w Smolniku. Pierwsza scena, którą możecie oglądać (i w programie, i w zwiastunie) – ta, podczas której przechodzimy z końmi przez drogę – to scena, której nagranie trwało najdłużej! Nasz spokojny, sielski Smolnik, okazał się być wtedy Marszałkowską. Po każdym słowie „akcja”, przejeżdżał jakiś samochód 😉

W programie zrobiliśmy proziaki, zebraliśmy nostrzyk, porozmawialiśmy od serca. Nie obyło się bez wzruszeń. Powtórkę programu można oglądać na Canal+DOMO lub na życzenie na platformie VOD Canal+. Jest to 6 odcinek z 9 sezonu. Poniżej zapowiedź: