Szlakiem napitków

Dla tych co chcą poznać tajniki powstawania napitków w okolicach Bieszczadów i nie tylko, rozkoszować się naprawdę dobrym smakiem napitków i poznać technikę ich spożywania, historię oraz posmakować dobrej regionalnej kuchni w miłej atmosferze przy dźwiękach muzyki to jest właśnie TO co szukasz.

Z WIADOMEJ PRZYCZYNY CZEKAMY NA LEPSZE CZASY - MAMY NADZIEJĘ, ŻE JUŻ WKRÓTCE! DO ZOBACZENIA.   Stała się przez wieki wręcz synonimem polskości (zwłaszcza jej szlacheckiej części) – chociaż jest w Polsce znacznie krócej niż piwo. Jej produkcja wydaje się naszą narodową specjalnością, chociaż zaczęliśmy ją na szerszą skalę produkować...

BIESZCZADZKIE smaki

Mieszkamy w Bieszczadach w malowniczej miejscowości Smolnik w gminie Komańcza. W naszym gospodarstwie pieczemy trzy rodzaje chleba na zakwasie - "Śpiewany", "Biały" i "Żytni". Na czystych łąkach bieszczadzkich zbieramy świeże rośliny, dary tej ziemi, które są surowcem do świeżych soków wyciskanych na zimno, syropów, miodków, dżemików i powideł.

Przeczytaj pełną historie

BIESZCZADZKI NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o produktach, promocjach i wydarzeniach.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Bogdan Ablewski Smolnik 9,
38-543 Komańcza, woj. podkarpackie

Otwarte codzeinnie od 8:00 do 18:00

+48 504 756 366

bieszczadzkiesmaki@gmail.com

@bieszczadzkie.smaki

 
 

UWAGA!

Treści umieszczone na tej stronie internetowej przeznaczone są dla osób pełnoletnich. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat lub wróć na strone głowna.

wróć na stronę główną