Targ Świąteczny 11-12 grudnia w Katowicach

tim

Miło nam poinformować Państwa, że będziemy na Targach Świąteczych w Katowicach, organizowanych przez Galeria Szyb Wilsona.

Targ Świąteczny to zakupy w wyjątkowej atmosferze świątecznego grzańca i lokalnych produktów. Odwiedzając targi będziecie mogli zakupić prezenty dla najbliższych – między innymi łakocie zamknięte w słoikach i butelkach, ręcznie wykonaną biżuterię, modę od polskich projektantów, akcesoria dla dzieci, książki, a także kosmetyki!

 

Będziemy tam i my, Bieszczadzkie Smaki. Możecie składać w naszym sklepie internetowym zamówienia, wybierając w koszyku odbiór osobisty w Katowicach, żeby mieć pewność, że niczego Wam nie zabraknie.

To dobry czas, żeby zaopatrzyć się w prezenty dla tych, których kochacie. Wyglądajcie nas, tymczasem my idziemy pakować paczki. Do zobaczenia!

Przeczytaj również

W naszej spiżarni

Wysyłka Mikołajkowa

Dostaliśmy wiele wiadomości i telefonów z prośbą o wydłużenie możliwości zamawiania paczek mikołajkowych. 

  • Oczywiście wychodzimy Wam na przeciw i dajemy Wam możliwość składania zamówień do 4 grudnia włącznie. W poniedziałek (05.12.2022) wszystkie zamówienia (także na chleby) zostaną do Was wysłane.

  • Jeśli zależy Wam na gwarantowanym dostarczeniu paczki na Mikołaja – lepiej zamówić do 30.11.2022 do północy w wysyłką w najbliższy czwartek.