Warsztaty z wypieku chleba na zakwasie

W 140-letniej chyży łączymy miłość do chleba, chęć do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Warsztatowa Chyża to miejsce, w którym własnoręcznie możecie sprawdzić jak upiec idealny bochenek chleba. Tutaj też, podczas warsztatów, skosztujesz skarbów z naszej bieszczadzkiej spiżarni. 

Warsztaty w naszej 140 letniej Chyży w Smolniku

Warsztaty stacjonarne z pieczenia chleba na zakwasie

W 140-letniej chyży łączymy miłość do chleba, chęć do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Warsztatowa Chyża to miejsce, w którym własnoręcznie możecie sprawdzić jak upiec idealny bochenek chleba, czy przyrządzić regionalne, podkarpackie proziaki. Tutaj też, podczas warsztatów, skosztujesz skarbów z naszej bieszczadzkiej spiżarni. 

Przyjedziemy do Ciebie i zrobimy warsztaty np. dla Twoich gości

Warsztaty wyjazdowe z pieczenia chleba na zakwasie

Przyjedziemy do Ciebie i przeprowadzimy kompleksowe warsztaty, które przyniosą Twoim gościom niezapomniane doświadczenia. Odkryj świat pieczenia chleba na zakwasie podczas naszych pokazowych warsztatów! Poznaj tajniki wypieku domowego chleba, zdobądź praktyczną wiedzę, ucząc się krok po kroku jak przygotowywać różnorodne rodzaje chleba oraz degustując je na miejscu. Czekają na Ciebie inspirujące dyskusje, praktyczne wskazówki i możliwość zadawania pytań.

Dla grup zorganizowanych od 10-25/30 osób

Warsztaty dla dużych grup

Planujesz pobyt z grupą przyjaciół, w Bieszczadach? Szukacie sposobu na wspólną zabawę? A może organizujesz wyjazd integracyjny i poszukujesz atrakcji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty, podczas których wraz z przyjaciółmi lub rodziną zobaczysz jak wypiekać chleb na zakwasie!