WARSZTATY DLA DUŻYCH GRUP

Planujesz pobyt z grupą przyjaciół, w Bieszczadach? Gdy już przewędrujesz wybrane szlaki, gdy deszcz lub śnieg pokrzyżuje Ci plany lub po prostu nie będziesz wiedział co zaproponować w następnym dniu swoje rodzinie, przyjaciołom – to właśnie ta oferta jest dla Ciebie!
ZAPISY - 504 756 366

 

Planujesz pobyt z grupą przyjaciół, w Bieszczadach? Szukacie sposobu na wspólną zabawę? A może organizujesz wyjazd integracyjny i poszukujesz atrakcji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty, podczas których wraz z przyjaciółmi lub rodziną zobaczysz jak wypiekać chleb na zakwasie!

 

Warsztaty dla dużych grup to świetny sposób na spędzenie czasu ze znajomymi lub rodziną. Warsztaty mają formę odwrotną do klasycznej, gdyż zaczynamy od wypieku chleba, a dopiero później od jego przygotowania. To wszystko spowodowane jest długim czasem oczekiwania na wyrośnięcie chleba na zakwasie. Warsztaty prowadzone są w formie prezentacji, gdzie dokładnie zdradzimy Wam wszystkie informacje poparte wieloletnim doświadczeniem. Podczas warsztatów zapewniamy poczęstunek produktami z naszego gospodarstwa, między innymi pesto z czosnku niedźwiedziego, chlebem, serami, domowym masłem, pastami czy konfiturami. Będzie ziołowa herbatka, zdrowe syropy i miodek z mniszka, a przede wszystkim świetna zabawa!

Ramowy program warsztatów:

  • Wypiek chleba- dowiecie się jakie są możliwości przygotowania chrupiącej skórki chleba, w jakiej temperaturze wypiekać chleb i jak go studzić

  • Wyrabianie chleba - omówimy wszystkie szczegóły i detale, opowiemy o zakwasie, mąkach i ziarnach, zdradzimy wszystkie tajniki idealnie wypieczonego chleba.

  • Pytania - bardzo chętnie dzielimy się wiedzą i miłością do chleba, dlatego odpowiemy nawet na najtrudniejsze pytania.

  • Wyciągnięcie gotowego chleba z pieca

Każdy z uczestników ma możliwość zakupu zakwasu oraz suchych (usypanych przez nas) składników na dwa chleby oraz szczegółowy przepis - cena 35,00 zł

 

Przydatne informacje


Dla kogo: grupy minimalnie 10 osób, a maksymalnie 20, orientacyjny czas trwania ok. 2-2,5 h

 

Koszt warsztatów wyceniany jest indywidualnie.

  

Godzina rozpoczęcia do uzgodnienia.

 

 


ZADZWOŃ I UMÓW TERMIN WARSZTATÓW

(+48) 504 756 366

 

 

 

BIESZCZADZKIE smaki

Mieszkamy w Bieszczadach w malowniczej miejscowości Smolnik w gminie Komańcza. W naszym gospodarstwie pieczemy trzy rodzaje chleba na zakwasie - "Śpiewany", "Biały" i "Żytni". Na czystych łąkach bieszczadzkich zbieramy świeże rośliny, dary tej ziemi, które są surowcem do świeżych soków wyciskanych na zimno, syropów, miodków, dżemików i powideł.

Przeczytaj pełną historie

BIESZCZADZKI NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o produktach, promocjach i wydarzeniach.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Bogdan Ablewski Smolnik 9,
38-543 Komańcza, woj. podkarpackie

Otwarte codzeinnie od 8:00 do 18:00

+48 504 756 366

bieszczadzkiesmaki@gmail.com

@bieszczadzkie.smaki