WARSZTATY ODWRÓCONE DLA DUŻYCH GRUP

Planujesz pobyt z grupą przyjaciół, w Bieszczadach? Gdy już przewędrujesz wybrane szlaki, gdy deszcz lub śnieg pokrzyżuje Ci plany lub po prostu nie będziesz wiedział co zaproponować w następnym dniu swoje rodzinie, przyjaciołom – to właśnie ta oferta jest dla Ciebie!
ZAPISY - 504 756 366

 


warszrarty odwrocone duze bieszczadzkie smaki

 

 

Planujesz pobyt z grupą przyjaciół w Bieszczadach? Gdy już przewędrujesz wybrane szlaki, gdy deszcz lub śnieg pokrzyżuje Ci plany lub po prostu nie będziesz wiedział co zaproponować w następnym dniu swojej rodzinie, przyjaciołom – to właśnie ta oferta jest dla Ciebie!

W trakcie trwania warsztatów, zapewniamy poczęstunek - degustacja produktów z naszego gospodarstwa:  chleby na zakwasie, sery aktualnie dostępne, masło domowe z czosnkiem niedźwiedzim, pesto z czosnku niedźwiedziego, konfitury sezonowe, herbaty ziołowe i miodek z mniszka lekarskiego, ziołowe syropy.

  • Rozpoczynamy od wstawienia chleba do pieca (dlatego ważne jest punktualne przybycie na umówioną godzinę, bo odpowiednio wcześnie musimy zarobić chleb aby mógł wyrosnąć.)
  • Zaczynamy pokaz wyrabiania chleba z omówieniem szczegółów i wszystkimi detalami, aby chleb się udał.
  • Odpowiadamy na pytania zadawane przez uczestników.
  • Wyjmujemy upieczony chleb z pieca.

    Każdy z uczestników ma możliwość zakupu zakwasu oraz suchych (usypanych przez nas) składników na dwa chleby oraz szczegółowy przepis - cena 35,00 zł

  


 

 

 

Przydatne informacje


Dla kogo: grupy minimalnie 10 osób, a maksymalnie 20, orientacyjny czas trwania ok. 2-2,5 h

Koszt warsztatów 55,00 zł netto od osoby

Godzina rozpoczęcia do uzgodnienia.


 

Szczegóły do uzgodnienia – preferowany kontakt tel. +48 514 158 766

 

 

BIESZCZADZKIE smaki

Mieszkamy w Bieszczadach w malowniczej miejscowości Smolnik w gminie Komańcza. W naszym gospodarstwie pieczemy trzy rodzaje chleba na zakwasie - "Śpiewany", "Biały" i "Żytni". Na czystych łąkach bieszczadzkich zbieramy świeże rośliny, dary tej ziemi, które są surowcem do świeżych soków wyciskanych na zimno, syropów, miodków, dżemików i powideł.

Przeczytaj pełną historie

BIESZCZADZKI NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o produktach, promocjach i wydarzeniach.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Bogdan Ablewski Smolnik 9,
38-543 Komańcza, woj. podkarpackie

Otwarte codzeinnie od 8:00 do 18:00

+48 504 756 366

bieszczadzkiesmaki@gmail.com

@bieszczadzkie.smaki