Warsztaty dla dużych grup

Wyjątkowa prezentacja wypiekania naszych flagowych chlebów na zakwasie – Białego, Śpiewanego i Żytniego.

Zadzwoń i umów dogodny termin (+48) 514 158 766

Planujesz pobyt z grupą przyjaciół, w Bieszczadach? Szukacie sposobu na wspólną zabawę? A może organizujesz wyjazd integracyjny i poszukujesz atrakcji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty, podczas których wraz z przyjaciółmi lub rodziną zobaczysz jak wypiekać chleb na zakwasie!

Warsztaty dla dużych grup to świetny sposób na spędzenie czasu ze znajomymi lub rodziną. Warsztaty mają formę odwrotną do klasycznej, gdyż zaczynamy od wypieku chleba, a dopiero później od jego przygotowania. To wszystko spowodowane jest długim czasem oczekiwania na wyrośnięcie chleba na zakwasie. Warsztaty prowadzone są w formie prezentacji, gdzie dokładnie zdradzimy Wam wszystkie informacje poparte wieloletnim doświadczeniem.

Ramowy program warsztatów:

  • Wypiek chleba- dowiecie się jakie są możliwości przygotowania chrupiącej skórki chleba, w jakiej temperaturze wypiekać chleb i jak go studzić
  • Wyrabianie chleba – omówimy wszystkie szczegóły i detale, opowiemy o zakwasie, mąkach i ziarnach, zdradzimy wszystkie tajniki idealnie wypieczonego chleba.
  • Pytania – bardzo chętnie dzielimy się wiedzą i miłością do chleba, dlatego odpowiemy nawet na najtrudniejsze pytania.
  • Wyciągnięcie gotowego chleba z pieca

Przydatne informacje:

Dla kogo: grupy minimalnie 10 osób, a maksymalnie 25/30 osób, orientacyjny czas trwania ok. 2-2,5 h

Koszt warsztatów wyceniany jest indywidualnie. Cena zależy od wielu czynników, przede wszystkim od ilości uczestników. W trakcie trwania warsztatów możliwa jest degustacja naszych produktów, nalewek, tutaj cena zależy od ilości i rodzaju naszych wyrobów. Degustacja może zostać zwieńczona podaniem kawy i domowego ciasta. Wszystkie szczegóły potrzebne do wyceny najlepiej uzgodnić telefonicznie (numer telefonu poniżej). Jesteśmy elastyczni, warsztaty zostaną przygotowane na miarę możliwości finansowych, jakimi Państwo dysponujecie.

Godzina rozpoczęcia do uzgodnienia.

Warsztaty organizowane są na zamówienie.

Zapytaj o dogodny termin​