Kosmetyki

Nasze kosmetyki łączą naturalne składniki, mikroelementy i minerały, które ręcznie zamieniamy w peelingi oraz kule do kąpieli. Sól kamienna z Kłodawy, która jest składową naszych produktów kosmetycznych, zawiera naturalne pierwiastki takie jak: żelazo, wapń, magnez, cynk, potas i jod. 

Peeling kawowy powstaje z połączenia kawy z regionu Huehuetenango z Gwatemali, nierafinowanego oleju kokosowego i cukru. Peelingi kawowe pobudzają krążenie krwi i limfy, co przyczynia się do rozbicia komórek tłuszczowych, zmniejszenia cellulitu i usunięcia toksyn. Kawa chroni skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Dzięki peelingom kawowym, skóra staje się bardziej promienna, a przebarwienia znikają. Olej kokosowy nierafinowany jest uznany za jeden z najlepszych naturalnych kosmetyków. Zawarte w nim odżywcze składniki dogłębnie nawilżają i oczyszczają cerę.

Kule do kąpieli to wykonujemy ręcznie łącząc ze sobą oleje i minerały. Nasze kosmetyki opierają się głównie na soli kłodawskiej, która zawiera, w śladowych ilościach, szereg naturalnych mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Skład mikroelementów zbliżony jest do ich zawartości w płynie ustrojowym organizmu. Biopierwiastki wchodzące w skład kłodawskiej soli tworzą kompleksy, łatwo przyswajalne przez organizm. Bogaty skład sprawia, że sól z Kłodawy jest tak wartościowa. Mikroelementy mają zbawienny wpływ na proces przemiany materii, a także odpowiadają za wchłanianie enzymów. Kule pozbawione parabenów, będą pomocą po ciężkim dniu. Olejek eteryczny został dobrany dla niej i dla niego.

Teraz już tylko wystarczy napełnić wannę, zapalić świece i rozkoszować się zapachem kawowego peelingu i korzystania z kąpieli wraz z musowaniem naszych kul.

Wysyłka Mikołajkowa

Dostaliśmy wiele wiadomości i telefonów z prośbą o wydłużenie możliwości zamawiania paczek mikołajkowych. 

  • Oczywiście wychodzimy Wam na przeciw i dajemy Wam możliwość składania zamówień do 4 grudnia włącznie. W poniedziałek (05.12.2022) wszystkie zamówienia (także na chleby) zostaną do Was wysłane.

  • Jeśli zależy Wam na gwarantowanym dostarczeniu paczki na Mikołaja – lepiej zamówić do 30.11.2022 do północy w wysyłką w najbliższy czwartek.