logo_warsztatowa_chyza_bieszczadzkie_smaki

Warsztatowa Chyża

Na przestrzeni lat stworzyliśmy Warsztatową Chyżę, czyli miejsce spotkań miłośników chleba, domowych przetworów. Organizujemy w niej warsztaty, spotkania i pokazy, nie tylko z zakresu wypiekania chleba na zakwasie ale również spotkania z Bieszczadzkimi Alkoholami gdzie wchodzimy w świat alkoholi i ich tajemnic. Warsztaty organizujemy stacjonarnie i wyjazdowo.

Stacjonarne i wyjazdowe / grupowe i indywidualne

Warsztaty z pieczenia chleba na zakwasie

Mąka, zakwas, sól i woda – to będą Twoje narzędzia pracy. Z naszą pomocą ręcznie usypiesz, wyrobisz i upieczesz swój chleb. Oblepione ciastem ręce i dobra zabawa gwarantowana! Pragniemy zaszczepić w Was pasję do wypieku zdrowego chleba, pozbawionego konserwantów i ulepszaczy. Proponujemy dwie formy warsztatów – pokazowe dla grup zosrganizowanych oraz dwuetapowe dla małych grup lub indywidualne.

Stacjonarne i wyjazdowe dla grup zorganizowanych

Spotkanie z Bieszczadzkimi Alkoholami

Jest to niezwykła okazja na wciągającą podróż przez świat alkoholi i ich tajemnice. W trakcie spotkania uczestnicy będą mieli okazję nie tylko poznać różnorodność rodzajów alkoholi oraz sposoby ich tworzenia, a także wziąć udział w ekscytujących degustacjach, włączając w to unikalne doświadczenie związane z Absynthem.

Warsztaty online

Grupa „Warsztatowa Chyża” powstała, aby zrzeszyć naszych gości, stałych bywalców i miłośników chleba. Na grupie organizujemy cykliczne spotkania wideo, na żywo z naszej kuchni, podczas których wspólnie z grypowiczami pieczemy chleby, opowiadamy o innych wypiekach i przetworach. Podczas warsztatów on-line zobaczysz, jak proste jest pieczenia swojego chleba.